Welcome
Login / Register

Organik Aşk İzle Yerli Film Full HD (2018)

Added by Admin in Full film
181 Views

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Description

Videonun başka kanallara paylaşılması yasaktır. aksi takdirde ruhsal sorunları yaşayabilirsiniz.
Film tek bizde vardır en hızlısını yükleyip sizler için atıyoruz kanalımıza abone olursanız daha vizyona çıkmayan filmleri bu kanalda bulabilirsiniz.
"ABONE OLMAYI UNUTMAYIN."
ORGANİK AŞK.Organik Aşk, bir Ege köyüne yerleşmek isteyen Bülent’le ailesinin zorla evlendirmeye çalıştığı Esma’nın kesişen yolculuğunu anlatır. Bülent, zengin bir ailenin inşaat şirketinden sorumlu beceriksiz oğludur. Ailenin bugün eriştiği zenginliğin tamamı baba Celal’in eseridir. Bülent, Celal’in hayattaki tek başarısızlığıdır. Üstelik bu başarısızlık oğlanın yüzüne vurulmasın diye her ay dünyanın parasını harcamaktadır. Celal için bu gidişata dur deme zamanı gelmiştir. Babası Celal kendisi gibi sıfırdan hayata başlaması için Bülent’e bir ay müddet verir: Ya adam olacaktır, ya da mirastan men edilecektir!
Bu çıktığı yolculukta başına gelen binbir türlü maceradan sonra, yolda karşılaştığı düğünden kaçan gelin Esma ile aşkı bulurken namus davası için peşlerinde olan abisi Davut ile de ayrıca uğraşırlar. Bülent ve Esma hem hayatlarını geçirecekleri organik köyü, hem de organik aşkı bulmuştur.

Filmin sosyal medya hesapları:
http://facebook.com/organikaskfilm
http://twitter.com/organikaskfilm
http://instagram.com/organikaskfilm Yapımcı Sihirli Perde

Post your comment

Comments

Be the first to comment